• Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze
  • Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze
  • Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze
  • Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze
  • Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze
  • Dom Opieki Kielce - Zielone Zacisze

Nasz Dom Opieki „ Zielone Zacisze” położony jest na obrzeżach Kielc w Województwie Świętokrzyskim. Jest to miejsce niezwykle spokojne o klimacie przypominającym spokojną wieś. Położenie przy trasie E7, zapewnia doskonały dojazd. Ośrodek położony jest około  6 kilometrów od centrum Kielc. Warto zaznaczyć, że dzięki temu nasza placówka jest doskonale skomunikowana z miastem Kielce i pomniejszymi miejscowościami za pomocą komunikacji miejskiej oraz umożliwia dogodny dojazd trasą E7.

Dojazd do naszego domu opieki jest możliwy nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i  komunikacją miejską. Linia autobusowa miejska 102 i 21

Ośrodek znajduje się w okolicy o niezwykłych walorach przyrodniczych. W bezpośredniej okolicy znajduje się Puszcza Świętokrzyska, a także rezerwaty przyrody, jezioro Szmaragdowe – tereny te objęte są europejskim programem Natura 2000, mającym na celu ochronę ich unikatowej wartości.

Zielone zacisze to Dom Opieki, który poprzez swoje położenie daje możliwość bezpośredniego obcowania z pięknem natury we wszystkich jej przejawach – od kwitnących drzew i kwiatów, przez połacie pól uprawnych, po parkowe i leśne ścieżki. Otoczenie przyrody i bliskość natury działa pozytywnie na osoby starsze, pozwala na prawdziwy odpoczynek, wyciszenie i ukojenie.

Zielone Zacisze to nowo powstały dom dla seniorów, który serdecznie zaprasza mieszkańców.

Położeni jesteśmy z dala od zgiełku miasta, na skraju Kielc , niezwykle urokliwej i spokojnej okolicy. W najbliższej sąsiedztwie nie brakuje zieleni i lasów, sprzyjającym spacerom i korzystnym dla zdrowia formom wypoczynku i relaksu. W naszym domu zapewniamy miejsce jedynie dla 24 mieszkańców co daje poczucie większej wspólnoty oraz rodzinną i ciepłą atmosferę.

Budynek, w którym się mieścimy, został zbudowany z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, posiada więc wszelkie udogodnienia typowe dla nowoczesnych domów spokojnej starości. Dom Opieki Zielone Zacisze to placówka zapewniająca całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz osobom w podeszłym wieku, działająca na podstawie decyzji Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 29 marca 2023 r.

Posiadamy  zezwolenie na prowadzanie placówki. Placówka jest wpisana do wykazu placówek Wojewody Świętokrzyskiego pod nr 17
Korzystając z naszych usług masz więc pewność, że wybierasz profesjonalną, renomowaną jednostkę, która działa w zgodnie z literą prawa i spełnia wszelkie formalne wymogi dla tego typu ośrodków.

Komfort i zadowolenie naszych pensjonariuszy oraz ich rodzin jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego Zielone Zacisze to doskonały wybór, jeśli poszukujesz miejsca dla siebie bądź swoich bliskich.

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, by umówić spotkanie. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, osobiście upewnisz się co do naszych warunków oraz zapoznasz z domem, jego wyposażeniem, warunkami i naszą ofertą. Podczas wizyty otrzymasz nasze formularze do zapoznania się i ewentualnego wypełnienia. Służymy radą i pomocą na każdym etapie, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami.

Serdecznie zapraszamy.